רשימת חניכי הקייטנה נכון ליום שני 13/6/22 בשעה 15.52

שם חניך מין בית ספר עולה לכיתה מס' ימים אורך יום מסלול בקייטנה
תומר אפרתי זכר אדמונית א 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דוד מגזניק זכר אירוס ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר כהן נקבה אית״ן סתריה ח 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עופרי כספי נקבה בגין ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אמיתי סויקיס זכר בגין ד 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אשל אפק זכר בכור לוי ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
יאיר רוזנשטיין זכר בכור לוי ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל אופק זכר בכור לוי ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
יוגב ענתבי זכר בכור לוי ב 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
מתיא צורי בן משה זכר בכור לוי ב 13 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נדב בודניק זכר בכור לוי ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אילן יעקבי זכר בכור לוי ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דניאל טל זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הילה זכאי נקבה בכור לוי ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יאיר גולדגויכט זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יונתן שובאן מידן זכר בכור לוי ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מעיין מאיר זכר בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
נועם ימין נקבה בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
ניתאי אפרתי זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עופר ביז'ונר זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עמית שובל זכר בכור לוי ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אסא כהן זכר בכור לוי ד 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
ארבל מידן מורג זכר בכור לוי ד 13 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ארי מטלון זכר בכור לוי ד 14 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אריק כספי זכר בכור לוי ד 14 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
טל אמיר נקבה בכור לוי ד 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
יהלי קינד זכר בכור לוי ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יובל ישראלי-יגב זכר בכור לוי ד 11 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נדב כהן זכר בכור לוי ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
עידו שלו זכר בכור לוי ד 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
איתי לוטן זכר בכור לוי ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלכסנדר קובלב זכר בכור לוי ה 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ניגון סיני בן משה זכר בכור לוי ה 13 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
שגיא רוזנשטיין זכר בכור לוי ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שירה נדלר נקבה בכור לוי ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אביב מאיר נקבה בכור לוי ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גלי מוצפי נקבה בכור לוי ו 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מעין אמיר נקבה בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
נועם שובאן מידן זכר בכור לוי ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
פושי בן שלום נקבה בכור לוי ו 20 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שורק יובל נקבה בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שירלי סימן טוב נקבה בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי תנאי זכר בכור לוי ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהב פועם זכר בכור לוי ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יותם אדם פופוביץ זכר בכור לוי ז 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
כרמל ישראלי זכר בכור לוי ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם גולדבלט זכר בכור לוי ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעם גרינברג זכר בכור לוי ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רפאל יפה זכר בן גוריון ו 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלה לוי נקבה בראשית ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
סער שניידר זכר בראשית ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ניר פלסר זכר בראשית ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גל קורן זכר בראשית ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עוז שניידר זכר בראשית ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
צור לוי זכר בראשית ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתן ברק זכר ברנרד זל ב 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אלמוג קלבו נקבה גלים ג 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
הילי פינסקר נקבה גלים ג 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מאיה בר עוז נקבה גלים ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רומי נדב נקבה גלים ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רונן שוסטר זכר גן א 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא גרסטנר זכר גן אדמונית א 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
תומר משה גוזובסקי זכר גן אדמונית א 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דניאל פדרמן וזגיאל נקבה גן אורנים ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יואב לוי נוימן זכר גן נרקיס א 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
עומר חורש נקבה גן ענב א 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
הראל מנור זכר גן ריחן א 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
פיליפו ד׳אנג׳לו זכר גר בברלין ב 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אוהד כהן זכר דה שליט ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מקסים גליק זכר הרצוג א 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל אברמוביץ נקבה הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יעל גרסטל נקבה הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יעל יונס נקבה הרצוג ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יערה צ'ונה נקבה הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
סופיה גליק נקבה הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עמנואל בן ישי זכר הרצוג ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אור חזן זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי סופר זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי גליק זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתן ענבר קינן זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל בלידמן נקבה הרצוג ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יותם שניר זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מיכאל אביב זכר הרצוג ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם טובי זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם סופר זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר אלון זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר יוסף זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידו פדידה זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ענבר נעים נקבה הרצוג ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רוני קחן נקבה הרצוג ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אוראל יוספזון זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי קרושצנקו זכר הרצוג ה 30 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון ארצי זכר הרצוג ה 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יובל ארצי נקבה הרצוג ה 16 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
ירדן סימפסון זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
לירון חבני זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מאור קדרנל זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מאיה גמליי נקבה הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן בכר זכר הרצוג ה 30 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם מאוזנר זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם שאלתיאל זכר הרצוג ה 30 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עופרי אלטרץ זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אייל סלע זכר הרצוג ו 12 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי אורדן שרעבי זכר הרצוג ו 17 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עוז אורדן שרעבי זכר הרצוג ו 17 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן ויינשטיין זכר הרצוג ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן חסיד זכר הרצוג ו 17 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
פלדמן אלונה נקבה הרצוג ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן שאול זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ענבר פיכמן נקבה הרצוג ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהלי בסט זכר הרצוג רחובות ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידן קוסטו זכר הרצל ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר פלפל זכר השיטה ג 18 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איילת תירוש נקבה השיטה ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו פלפל זכר השיטה ו 18 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רותם בר נקבה השיטה ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רותם פקר נקבה השיטה ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאור זקרי זכר וויצמן ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
לירון זקרי זכר וויצמן ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ניתאי וייס זכר וייצמן ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
שחר ויינברגר זכר וייצמן ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא מקובר זכר ויצמן ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם חלא זכר ויצמן ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עמית גרין זכר ויצמן ב 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
איתי פוקס זכר ויצמן ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מיקה חלא נקבה ויצמן ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רומי אמיתי נקבה ויצמן ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
איתן פטיגורסקי זכר ויצמן ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יהונתן נידם זכר ויצמן ד 14 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו נגר זכר ויצמן ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רון עזרא זכר ויצמן ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אביה חלא נקבה ויצמן ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דניאל מקובר זכר ויצמן ה 30 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ליאנה דבורקין נקבה ויצמן ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שירה עזרא נקבה ויצמן ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שירלי ג'יראד נקבה ויצמן ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דן ישראל זכר חו"ל א 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ירדן אפשטיין נקבה חו"ל א 15 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
עילאי אפשטיין זכר חו"ל ב 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
עומר ישראל זכר חו"ל ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עמית לוי זכר יצחר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אריאל גרוס זכר מדעים ח 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורן רסין זכר מזכרת בתיה ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ניב שקולניק זכר מזכרת בתיה ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איילה שור נקבה נבון ב 15 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
גאיה בן זקן נקבה נבון ב 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
נוי בראון נקבה נבון ב 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אדרעי עומר זכר נבון ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אורי ברק זכר נבון ג 11 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אורי כהן זכר נבון ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אייל גולדברג זכר נבון ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אייל כהן זכר נבון ג 13 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלעד אבידן זכר נבון ג 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אריאל כהן אוחנה זכר נבון ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
בן אגמי זכר נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
הדס פינדלמן נקבה נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יהב חסיד זכר נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יואב מנחה זכר נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ינאי אגוז זכר נבון ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מיתר שלמה נקבה נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עומר שטיינברג זכר נבון ג 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו בן שימול זכר נבון ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו מונק שטייגמן זכר נבון ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עלמה ארנון נקבה נבון ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אביב כהן זכר נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אריאל סולומון זכר נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאור ארנון זכר נבון ד 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
מיה בן שימול נקבה נבון ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מיכאל סצ'וק זכר נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר שטרן זכר נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
תמר אברהמי נקבה נבון ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתי מור זכר נבון ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתמר רובין זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלון סטרולוביץ זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גולדברג נועה נקבה נבון ה 12 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יהלי משה זכר נבון ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליעד שביב זכר נבון ה 14 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליעד שטיינברג זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן אברהמי זכר נבון ה 11 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ערן זרנגאר זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רוני בייצר נקבה נבון ה 11 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
תומר בן-ארי זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
תומר חסון זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אור חסיד זכר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי בליץ זכר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון בן גיא זכר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יאיר פינקלמן זכר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהונתן אגוז זכר נבון ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
זיו בן-ארי זכר נבון ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידן פלדברג זכר ניצני המדע ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אימרי אפרימי זכר ניצני המדע ג 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
איתי קיסליאנסקי זכר ניצני המדע ג 25 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתן ליכטנשטיין זכר ניצני המדע ג 12 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אלכסנדרה דרביאנקו נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ארבל לוין נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גלי אלומות נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דור שגיא זכר ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן נחום זכר ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן רכטמן זכר ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם אוחיון זכר ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם חורש נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עומר רוח זכר ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רוני ארם נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי וישנינסקי זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלון וגר זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אריאל ברלר זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בן קזורר זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גבריאל יאביץ זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דרור צולנג זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נדב דיין זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
פוברני איתן זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אילן קליינר זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בנימין בקר זכר ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יעל נקר נקבה ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
כפיר קיסליאנסקי זכר ניצני המדע ה 25 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם שוורצבין זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רז שגיא זכר ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דן שקד זכר ניצני המדע ו 21 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יותם ארז זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נדב סיטרוק זכר ניצני המדע ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רועי שביט זכר ניצני המדע ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תמיר הופמן זכר ניצני המדע ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דוד דרביאנקו זכר ניצני המדע ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר רכטמן זכר ניצני המדע ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יותם טלמון זכר נס ציונה ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ארבל וונשק זכר סמילנסקי ד 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
קטיה ברוסין נקבה סמילנסקי ד 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
בורשטין - פלד זכר סמילנסקי ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלכסנדרה בקר נקבה פרחי המדע ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שקד יוסקוביץ זכר פרחי המדע ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
קורנליה רסולוב נקבה פרחי המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון יוסקוביץ זכר פרחי המדע ה 21 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גלי סטסין נקבה פרחי המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
טליה שלו נקבה פרחי המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שון ניימן זכר קציר ט 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מאיה אלגמס נקבה רון ארד ט 11 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ליאור צ'אוסקי זכר רמון ב 11 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
איתמר בוטוין זכר רמון ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אליאב אילן זכר רמון ד 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
זיו דייגי זכר רמון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מייקל גוישן זכר רמון ה 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יהונתן בוטוין זכר רמון ז 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נוגה זוהר יום ארוך נקבה רמת אלון ב 20 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
נוגה זוהר יום קצר נקבה רמת אלון ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
לירן שוסטר זכר רמת אלון ה 24 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שרון ויינטראוב זכר רמת אלון ה 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ליבי קלדרון זכר שביט ב 23 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שליו ניימן זכר שביט ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
זהר יעקב נקבה שביט ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מאיה שומינוב נקבה שביט ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר ניאגו זכר שביט ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שירה ניאגו נקבה שביט ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שאנל ניימן נקבה שביט ו 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
הדר רויזמן נקבה שדמה ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אהרון סושינסקי זכר שובו א 19 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יעקב סושינסקי זכר שובו ד 19 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
שרה סושינסקי נקבה שובו ה 19 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יונתן אהרון זכר שיבולים ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעם אפלבאום נקבה שיבולים ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איל קולקה זכר שיבולים ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איל בייטנר זכר שיבולים נס ציונה ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אביב כהן זכר שפרינצק ב 13 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אדם טרנופולסקי זכר שפרינצק ב 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אדם ליברנט זכר שפרינצק ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אופיר גרינברג זכר שפרינצק ב 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי סתיו זכר שפרינצק ב 13 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איילה כהן טנא נקבה שפרינצק ב 15 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
ארד לוי גילאון נקבה שפרינצק ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ברקן גורמן זכר שפרינצק ב 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
דורי טל זכר שפרינצק ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דרור נחלאי נקבה שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
זיו אוחיון זכר שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
יובל אלמוג נקבה שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
יותם רמבק זכר שפרינצק ב 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יעל קליין נקבה שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
מאיה פרוג'יה נקבה שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
נועה יעוז נקבה שפרינצק ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
ניב בראון פדר זכר שפרינצק ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
פלג צורן נקבה שפרינצק ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אופיר בלכמן זכר שפרינצק ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתמר כהן טנא זכר שפרינצק ג 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
גיא יהודה וייס זכר שפרינצק ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גיל ארונסון זכר שפרינצק ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
גליה סתיו נקבה שפרינצק ג 14 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ינאי פלג זכר שפרינצק ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
נועם בר זכר שפרינצק ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר מושיצקי זכר שפרינצק ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
עידו אליהו זכר שפרינצק ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידו יוסף זכר שפרינצק ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
רעות דודוביץ' נקבה שפרינצק ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אביגיל קנטרוביץ נקבה שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
גב צורן זכר שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהלי נובק נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יערה בר יוסף נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מאיה ראובן נקבה שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מאיה שור נקבה שפרינצק ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נגה ויתקין נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
ננה גולדבלט נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עמית הרצוג נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רומי תדהר נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רוני ראובן נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
תבור בן דוד נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אלה סולומון נקבה שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אסף סולומון זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גל סמוטקו נקבה שפרינצק ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
דניאל טל זכר שפרינצק ה 17 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יואב אביסרור זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאם אינדנבאום זכר שפרינצק ה 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נתיב דנון זכר שפרינצק ה 17 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו אברוטין זכר שפרינצק ה 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
עינב חקלאי נקבה שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עמרי רמות זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
קולנר נגה נקבה שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רתם כץ נקבה שפרינצק ה 16 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שיר כהן נקבה שפרינצק ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
תמר שטרנברג נקבה שפרינצק ה 20 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אורן דודוביץ' זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הלל בשור זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הראל מרקוביץ זכר שפרינצק ו 30 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יואל שיינין זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מאור ארונסון זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן בר נקבה שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם מינקין זכר שפרינצק ו 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר פינסקר זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רותם סגיב זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שחר כץ נקבה שפרינצק ו 16 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שקד ויתקין זכר שפרינצק ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו אגוז זכר שפרינצק ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שירה קוסר נקבה שריד ז 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
איתמר סרור לביא זכר תיכון בן גוריון ט 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אריאל גרינברג זכר   ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אוהד וונג זכר   ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאו שמאין זכר   ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל