רשימת חניכי הקייטנה לפי בתי ספר 

שם חניך מין בית הספר עולה לכיתה סה"כ מספר ימים אורך יום מסלול בקייטנה
סברדלוב נבו זכר אורט רחובות ט 19 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איה דובנוב נקבה ארה"ב ו 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יהלי טיקוצקי זכר אשכולות ז 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
עופרי כספי נקבה בגין ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אמיתי סויקיס זכר בגין ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אביגיל בן מרדכי נקבה בגין ג 30 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
גיל קפלון נקבה בגין ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אריאל ברברוב זכר בגין ה 18 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ורברה רפן נקבה בגין ו 25 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אביגיל ויזל נקבה בגין ז 25 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
תימור ויזל זכר בגין ז 25 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דוד פרנקל זכר בה"ס ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יואב נפתלוביץ זכר בי"ס האנטרופוסופי ג 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יהונתן נגר ליכטנשטיין זכר בית ספר האלה ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי שני נקבה בית ספר האלה כפר מנחם ז 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם גולדבלט זכר בכור לוח ו 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
טל אמיר נקבה בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
הילה זכאי נקבה בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עמית שובל זכר בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דניאל טל נקבה בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דולב פקטור זכר בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
לטם קרן זכר בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ניתאי אפרתי זכר בכור לוי ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו שלו זכר בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אסא כהן זכר בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נדב כהן זכר בכור לוי ג 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יהלי קינד זכר בכור לוי ג 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אורי לוטטי נקבה בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
שילה צדקה זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ארבל מידן מורג זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל ישראלי יגב זכר בכור לוי ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
טל אמיר נקבה בכור לוי ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
מתן שולדינר זכר בכור לוי ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דולב קרן זכר בכור לוי ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
לביא ציגנבורד זכר בכור לוי ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שגיא רוזנשטיין זכר בכור לוי ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי לוטן זכר בכור לוי ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ארטום שולגה זכר בכור לוי ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל שורק נקבה בכור לוי ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
פושי בן שלום נקבה בכור לוי ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מעין אמיר נקבה בכור לוי ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אילת אופק נקבה בכור לוי ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
שירלי סימו טוב נקבה בכור לוי ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ניתאי דהן זכר בכור לוי ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעם גרינברג זכר בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי תנאי זכר בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עילאי קרן טרדאי זכר בכור לוי ו 12 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רון ישראלי יגב זכר בכור לוי ו 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון דולינגר זכר בכור לוי ו 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אמיר אקסלרד זכר בכור לוי ו 12 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רגב גלנדר זכר בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עמית ישק זכר בכור לוי ו 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יותם פופוביץ' - אדם זכר בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהב פועם זכר בכור לוי ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מעיין וורגן נקבה בן גוריון ג 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עילאי לשינסקי זכר בן גוריון ג 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אורן רסין זכר בן גוריון ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
לביא רום זכר בן גוריון ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר נחום זכר בן גוריון ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר שיכמן זכר בן גוריון ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אביגיל רום נקבה בן גוריון ו 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
תמר לפידות נקבה בן גוריון ו 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
איתמר סרור-לביא זכר בן גוריון ח 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלינור סלע נקבה בקנדה ד 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ניר פלסר זכר בראשית ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
קירה שאנלר נקבה בראשית ב 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אופק מירונוב זכר ברוש א 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתן גולד זכר גוונים ז 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דניאל פדרמן וזגיאל נקבה גן אורנים א 30 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אדם טרנופולסקי זכר גן ברוש א 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אוראל קרסנר זכר גן ברוש א 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אוראל קרסנר זכר גן ברוש א 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן פלדברג זכר גן הרדוף א 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ברקן גורמן זכר גן חובה רקפת א 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
מיכל אלברט נקבה גן לאה א 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
נבו בן שושן זכר גן סיגלון ועולה לשפרינצק א 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
ארד לוי גילאון זכר גן רקפת א 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יותם רמבק זכר גן רקפת א 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
ניב בראון פדר זכר גן רקפת א 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם בן שושן זכר גן רקפת עולה לשפרינצק א 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נועם שפילינגר זכר גן תבל א 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתי שביט זכר דה שליט ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רועי רוזנטל זכר דה שליט ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי יהודה זכר דה שליט ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דר זמיר זכר דה שליט ח 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אהד אסף זכר דה שליט א' ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתן ברלר זכר דה-שליט ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעם ברעם זכר דמוקרטי ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר אורנשטיין זכר דמוקרטי ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נעמי קנבל נקבה הרצוג ב 15 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
יובל גיל-אור זכר הרצוג ב 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
סימון מוגינשטיין זכר הרצוג ג 30 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי אוחיון זכר הרצוג ג 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידו נאקי זכר הרצוג ג 18 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועה שמריהו נקבה הרצוג ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יובל בלידמן נקבה הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
נועם פורת זכר הרצוג ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתן ענבר קינן זכר הרצוג ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יותם שניר זכר הרצוג ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ירדן סימפסון זכר הרצוג ד 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אוראל יוספזון זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי קרושצ'נקו נקבה הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מאיה גמליי נקבה הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
נועם שאלתיאל זכר הרצוג ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
פינקלשטיין נועם זכר הרצוג ה 20 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי אלוני זכר הרצוג ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
כץ ירון זכר הרצוג ה 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלה בנגלס נקבה הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
יוז'לבסקי איתן זכר הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתי אורדן שרעבי זכר הרצוג ה 30 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עוז אורדן שרעבי זכר הרצוג ה 30 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלונה פלדמן נקבה הרצוג ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן ויינשטיין זכר הרצוג ה 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מיכאל שמריהו זכר הרצוג ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דנה גמליי נקבה הרצוג ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
טימותי ויליגורה זכר הרצוג ח 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר אורדן שרעבי זכר הרצוג ח 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר פלפל זכר השיטה ב 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ננה גולדבלט נקבה השיטה ג 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו פלפל זכר השיטה ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון אלמוג זכר וייצמן ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יערה שרעבי נקבה ויצמן א 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דניאל מקןבר זכר ויצמן ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעמי ואלך נקבה זרקור ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
רומי נדב נקבה חצרות המושבה ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מיכל שפילינגר נקבה חצרות המושבה ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עדי מעוז נקבה יצחק נבון ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתמר רובין זכר יצחק נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלון שולשן זכר יצחק נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם סויקיס זכר יצחק נבון ז 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתן זיידין זכר נבון ב 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עפרי מזרחי נקבה נבון ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
הדס פינקלמן נקבה נבון ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
מאיה לוי נקבה נבון ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אורי כהן זכר נבון ב 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ינאי אגוז זכר נבון ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
איתי כהן זכר נבון ד 24 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידו שרון זכר נבון ד 24 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהונתן יזרעאלי בינו זכר נבון ד 24 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליעד שטיינברג זכר נבון ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רוני בן גיא נקבה נבון ד 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יאיר מיסק זכר נבון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גבריאלה זיידין נקבה נבון ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נגה פיטוסי נקבה נבון ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אלון בן גיא זכר נבון ה 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יאיר פינקלמן זכר נבון ה 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהונתן אגוז זכר נבון ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אימרי אפרימי זכר ניצני המדע ב 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
איתן ליכטנשטיין זכר ניצני המדע ב 11 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אלכסנדרה דרביאנקו נקבה ניצני המדע ב 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מעיין כרמל איילון נקבה ניצני המדע ב 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
דור שגיא זכר ניצני המדע ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אמית מנצור זכר ניצני המדע ב 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בן קזורר זכר ניצני המדע ג 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
פוברני איתן זכר ניצני המדע ג 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
ינאי דאון מויאל זכר ניצני המדע ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי כדורי זכר ניצני המדע ג 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רועי אודה זכר ניצני המדע ג 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יובל אוחיון נקבה ניצני המדע ג 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
איתי וישנינסקי זכר ניצני המדע ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלון וגר זכר ניצני המדע ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אמיר אסף זכר ניצני המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
טל פלדברג נקבה ניצני המדע ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אביב מרדכי גולדין זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
טל יוציס זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
רז שגיא זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שוורצביין נועם זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אילן קליינר זכר ניצני המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בן חמי יוסי זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רועי שביט זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מאתן בן ברון זכר ניצני המדע ה 11 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שירי ארם נקבה ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יותם ארז זכר ניצני המדע ה 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יפתח וילנצ'יק זכר ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תמר אירגו נקבה ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
הילה בן דוד נקבה ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דן שקד זכר ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אור ברי זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יונתן סרברו זכר ניצני המדע ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עידן גוטמן זכר ניצני המדע ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר לוי זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלון קופר זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אלעד אסף זכר ניצני המדע ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר רכטמן זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יובל שלמה זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דוד דרביאנקו זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר כדורי זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נועם פלברג זכר ניצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
גיא וישנינסקי זכר ניצני המדע ו 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא בן יוסף זכר נצני המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ארבל וונשק זכר סמילנסקי ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
קטיה ברוסין נקבה סמילנסקי ג 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אורי בוסי זכר סמילנסקי ז 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יונתן אוסובסקי זכר עתידים ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אורי בירן זכר עתידים ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אסף שני זכר עתידים, בית חשמונאי ה 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידו אבגן זכר פארק המדע ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יערה שלו נקבה פירחי המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בנימין בקר זכר פרחי המדה ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שקד יוסקוביץ זכר פרחי המדע א 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ליה רוזמרין נקבה פרחי המדע ב 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
נאור שניידר זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עמית בר זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר שוורצגלס זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יהונתן רחמה זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אוהד אברהמי זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר בן חמו זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתי רהב זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אייל גדסי זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
טומי לוי זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
תומר בלוצרקובסקי זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
רביד גלמי נקבה פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
סיוון פאר נקבה פרחי המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
ליה שפירא נקבה פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
גלי סטסין נקבה פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
נעמה נירון נקבה פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אלון יוסקוביץ זכר פרחי המדע ד 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
רז נירון זכר פרחי המדע ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גאיה וקסלר נאדטו נקבה פרחי המדע ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עילאי אפרימי זכר פרחי המדע ו 29 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ליפובצקי אלון זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר רחמה זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דניאל סטסין זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
ירמי בלניק זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יואב אדלמן זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שחר יהושע זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נויה רוזמרין נקבה פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יהונתן ללונג זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אביהו ישראלי זכר פרחי המדע ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר צבר זכר פרחי המדע ו 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דניאל נייטר זכר פרחי המדע ו 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רון גורביץ זכר פרחי המדע- ד 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
איתמר בוטוין זכר רמון ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
זיו דייגי זכר רמון ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אליאב אילן זכר רמון ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
יהונתן בוטוין זכר רמון ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
מאיה אשכנזי נקבה רמות ויצמן ז 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
לירן שוסטר זכר רמת אלון ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הדר רויזמן נקבה שדמה ב 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אריאל גרוס זכר שז"ר ז 30 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא הירשמן זכר שז"ר ז 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עינב הופמן זכר שיטה ב 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רעות דודוביץ' נקבה שפרינצק ב 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עילי בן דוד זכר שפרינצק ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
ראם גורמן זכר שפרינצק ג 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נגה ויתקין נקבה שפרינצק ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ברוך עוז זכר שפרינצק ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
תבור בן דוד נקבה שפרינצק ג 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
דורי עזרי זכר שפרינצק ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גפני מאיר- נילי זכר שפרינצק ד 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אלה סולומון נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
גל סמוטקו נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עדי פרג נקבה שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
ניצן מילס נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עידו אברוטין זכר שפרינצק ד 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
אסף סולומון זכר שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יואב אביסרור זכר שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עינב חקלאי נקבה שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא דנינו זכר שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ראם צעידי זכר שפרינצק ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אור זני זכר שפרינצק ד 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הראל מרקוביץ זכר שפרינצק ה 30 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
יובל הלל סבח זכר שפרינצק ה 12 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
שקד ויתקין זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אורן דודוביץ' זכר שפרינצק ה 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
בארי בן דוד נקבה שפרינצק ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומר פינסקר זכר שפרינצק ה 20 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רותם סגיב זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מתן בר זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
אלון בן שחר זכר שפרינצק ה 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
מאור ארונסון זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא רז זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
הלל בשור זכר שפרינצק ה 13 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יואל שיינין זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עומרי כפיר זכר שפרינצק ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עמרי רוזנפלד זכר שפרינצק ה 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נועם מינקין זכר שפרינצק ה 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נדב סולומון זכר שפרינצק ז 16 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אמיר פרג זכר שפרינצק ז 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
דניאל סלובודין זכר שפרינצק ז 14 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידן קודינוב זכר שריד ב 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
אביה אלברט נקבה שריד ג 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
מקסים גורדייב זכר שריד ג 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
איתמר גולין זכר שריד ג 11 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאור קודינוב זכר שריד ה 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
יהונתן גולין זכר שריד ה 11 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
טליה שאנלר נקבה תחכמוני ד 15 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
מיקאלה (מיקה) בורוך נקבה   א 10 יום ארוך עד 16:00 מחול וצל
איתי קיסליאנסקי זכר   ב 24 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נגה בויום נקבה   ב 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
סופיה גליק נקבה   ב 10 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
רני פלולי זכר   ב 12 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
נדב גרשון דיין זכר   ג 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עומר כהן בק זכר   ג 16 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
נדב לפידות זכר   ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עדי ספיר נקבה   ג 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
כפיר קיסליאנסקי זכר   ד 24 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
תמר שטרנברג נקבה   ד 15 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
עמרי רמות זכר   ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
יובל יחזקאל זכר   ד 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
עופר בויום זכר   ה 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
זהר שושני זכר   ה 10 יום ארוך עד 16:00 טניס וספורט
נעמי בניון נקבה   ה 10 יום קצר עד 13:00 מחול וצל
אלון יוציס זכר   ה 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
גיא מור יוסף זכר   ו 15 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
כרמל ישראלי זכר   ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
נעם איציקוביץ זכר   ו 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
אוהד וונג זכר   ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
שירה פוקס נקבה   ו 12 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליאו שמאין זכר   ו 15 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
ליעם סלע זכר   ז 15 יום ארוך עד 16:00 ספורט וצל
שלי קוזורוביצקי נקבה   ז 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל
רואי עובדיה זכר   ח 10 יום קצר עד 13:00 טניס וספורט
עידן בניון זכר   ח 10 יום קצר עד 13:00 ספורט וצל